طرح لایه باز تقویم ۱۴۰۰- طرح بندی درخت

طرح لایه باز تقویم ۱۴۰۰- طرح بندی درخت

تقویم لایه باز 1400 – تقویم رومیزی 1400 با طرح ساده درخت با رنگبندی متناسب با فصول – تقویم با فرمت psd و با امکان ویرایش با فتوشاپ

۱۹,۵۰۰ تومان

قیمت

۱۹,۵۰۰ تومان

  • تحویل آنی پس از پرداخت
  • امکان درخواست ویرایش اختصاصی
  • کیفیت بالا، مناسب برای چاپ

اگر به دنبال یک طرح زیبا و جذاب برای تقویم رومیزی سال جدید یعنی سال ۱۴۰۰ هستید. ما این طرح را به شما پیشنهاد می کنیم. تقویم لایه باز ۱۴۰۰ به صورت کامل طراحی شده است. شما در این طرح به تمام لایه ها با استفاده از نرم افزار فتوشاپ دسترسی دارید. هر کدام از لایه ها را که مایل باشید می توانید تغییر دهید. هیچ محدودیتی وجود ندارد.

تقویم لایه باز ۱۴۰۰

در تقویم لایه باز طرح درخت، میتوان تصاویر را نیز ویرایش کرد و تصویر دیگری را جایگزین نمود. این طرح کاملا استاندارد بوده ولی شما اگر مایل بودید میتوانید به راحتی سایز تقویم را نیز تغییر دهید و آن را متناسب با نیاز خود درآورید.

زمانی که شما پرداخت خود را به طور کامل انجام میدهید یک فایل زیپ در اختیار شما قرار میگیرد که باید آن را دانلود کرده سپس از حالت فشرده خارج کنید. حالا فایل psd موجود را درون فتوشاپ باز کنید و هر نوع تغییر از فونت گرفته تا رنگ بندی و سایز را ویرایش کنید. رزولوشن این تقویم بسیار بالا و ۳۰۰ پیکسل است پس از نظر کیفیت این طرح هیچ مشکلی ندارد.

تقویم دیواری ۱۴۰۰

تقویم های دیواری کاربردی تر از سایر تقویم ها هستند و در هر محیطی قابل استفاده اند. طرح های مختلفی برای این تقویم دیواری وجود دارد که میتوانید به صورت تک صفحه ای یعنی کل تقویم در یک برگه طراحی شود و یا به صورت صفحه ای، یعنی هر ماه در یک صفحه قرار بگیرد با طرح ها و رنگ های مختلف.

حتی شما با هزینه ای اندک میتوانید متناسب با کسب و کار خود یک تقویم دیواری تک صفحه ای داشته باشید و آن را در محیط کاری خود و یا در سایر جاها برای تبلیغات استفاده نمایید.

نمونه ای از تقویم های دیواری ۱۴۰۰ را میتوانید با کلیک بر روی تقویم ۱۴۰۰ مشاهده فرمایید.

 

 

ویژگی ها

امکان تغییر رنگ, امکان تغییر سایز, امکان چاپ, امکان ویرایش با فتوشاپ, رزولوشن 300, سایز 13*23, فایل لایه باز

فرمت فایل

PSD, ZIP


ورود و ثبت نام
پشتیبانی تلگرام