قالب اینستاگرام

قالب های آماده و لایه باز پست و استوری اینستاگرام با فرمت PSD برای فتوشاپ – دانلود قالب های آماده اینستاگرام برای انواع کسب و کارها و مشاغل جهت تبلیغات در شبکه مجازی اینستاگرام.

قالب آماده اینستاگرام چیست ؟

در واقع قالب های آماده اینستاگرام که در سطح اینترنت مشاهده می کنید، طرح های از پیش طراحی و ساخته شده ای هستند که کار را برای شما ساده تر می کند. کسب و کار هایی که در اینستاگرام دیده می شوند، برای تبلیغات و معرفی محصولات خود از یک تمپلت و یا قالب آماده استفاده می کنند. با این کار شکل زیبا تری را به پیج خود داده و کاربران خود را ترغیب به مشاهده و لایک پست خود می کنند.

قالب های آماده اینستاگرام در ایگوری گرافیک

طرح های موجود در سایت ایگوری گرافیک تماما به صورت لایه باز و با فرمت PSD هستند. تمام قالب های آماده اینستاگرام که از آنها می توان برای پست و یا استوری در اینستاگرام استفاده کرد نیز به صورت لایه باز هستند. شما بعد از خرید قالب و انجام مراحل سفارش و پرداخت، فایل لایه باز قالب اینتستاگرام خود را دانلود کرده و می توانید آن را در فتوشاپ باز کنید. سپس هر یک از قسمت های موجود در فایل را دست خوش تغییرات کنید. چرا که تمام اجزا و قسمت های مختلف کاملا لایه باز بوده و امکان ویرایش را در اختیار شما می گذارد.

ویژگی های تمپلت های آماده اینستاگرام

  • تسهیل در طراحی قالب ها
  • امکان تغییر رنگ اجزای مختلف
  • امکان ویرایش با استفاده از فتوشاپ
  • قابلیت تغییر متون درون هر یک از قالب ها
  • زیباسازی پست و استوری اینستاگرام شما
  • نظم بخشی به اکانت اینستاگرام شما و بهتر دیده شدن محصولات

پست تبلیغاتی اینستاگرام

برای تبلیغات در اینستاگرام به عنوان یک شبکه مجازی محبوب، اولین قدم شما باید ساخت بنر های تبلیغاتی باشد. هر پست تبلیغاتی که اینستاگرام مشاهده می کنید، بنر های تبلیغاتی گفته می شود. پست های تبلیغاتی در واقع هدف بزرگی را به چشمان مخاطبان می رسانند پس نباید معمولی و ساده باشند بلکه باید جلوه ای زیبا را به تصویر بکشند.

پست های تبلیغاتی باید به گونه ای طراحی شوند که کاربر به سادگی از کنار آنها عبور نکند و برای لحظه ای هم که شده کاربر را به تامل و فکر وادارد. طرح تبلیغاتی شما را قرار است کاربران بسیاری مشاهده کنند پس باید حتما تفاوت بسیاری با دیگر پست های شما داشته باشد. حتما بنر های تبلیغاتی خود را با دو ملاک هدفمند بودن و تعاملی بودن انتخاب کنید.

نمونه بنر تبلیغاتی اینستاگرام

بنر های تبلیغاتی باید دارای ویژگی های خاص باشند تا بتوانند تاثیر خود را بر مخاطب بگذارند. نمونه های زیادی بنر تبلیغاتی هر روزه در اینستاگرام دیده می شوند، ولی آیا همه آنها به طور کلی به هدف خود دست پیدا می کنند. در جواب باید بگوییم که خیر. بسیاری از بنر های تبلیغاتی اینستاگرام به صورت هدفمند طراحی نشده اند.

احساسات را در بنر های تبلیغاتی خود دخالت دهید.

به هر شیوه ای هیجان در بنر خود ایجاد کنید و آن را به کاربر منتقل کنید.

سلسله مراتب را رعایت کنید و برای کاربران خود ارزش قائل شوید.

مخاطب خود را دچار سردرگمی نکنید و مفهوم و موضوع خود را ساده و روان بیان کنید.

دلایل بهتر بودن خود را نسبت به رقبای دیگر به کاربران اعلام کنید.

حتما محتوای بصری داشته باشید. از تصاویر با کیفیت و مرتبط استفاده نمایید.

ساعات و زمان تبلیغات خود را مشخص کنید و در ساعات پرترافیک از آن استفاده کنید.

از یک چارچوب تبلیغاتی خاص برای تبلیغات خود استفاده کنید و آن را رعایت کنید.

از هشتگ های مهم کسب و کار خود در پست تبلیغاتی استفاده کنید.

 

نمایش 1–40 از 532 نتیجه

    پشتیبانی تلگرام