محرم و صفر

بنر های لایه باز مخصوص محرم و صفر در ایام سوگواری و شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) بسیار مورد درخواست می باشد. چرا که این ایام از باارزش ترین ماه ها در تقویم مسلمانان جهان می باشند که نسبت به آن تعصب و احترام خاصی قائل هستند.

طرح لایه باز بنر ماه محرم

پوستر های ماه محرم و صفر دارای طرح های کاملا مذهبی و سوگواری هستند. طرح های لایه باز بنر محرم به طور کلی برای اطلاعیه از مراسمات سوگواری و عزاداری طراحی شده اند که به صورت فایل های لایه باز با امکان انجام تغییرات در فتوشاپ هر نوع اطلاعیه را در خود جای می دهد. طرح های لایه باز بنر محرم و صفر با مضمون شهادت امام حسین و یاران ایشان طراحی و آماده شده اند.

خرید بنر لایه باز محرم و صفر

برای خرید بنر ها و پوستر های لایه باز محرم و صفر که در سایت ایگوری گرافیک طراحی و آماده شده اند، تنها کافی است طرح مد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به پرداخت هزینه و مبلغ آن اقدام فرمایید. بعد از تکمیل مراحل پرداخت، لینک فایل در اختیار شما قرار می گیرد. حال باید دانلود فایل را انجام داده و فایل PSD خریداری شده را تحویل بگیرید.

بنر لایه باز اطلاع رسانی محرم

منظور از بنر های لایه باز اطلاع رسانی، بنر ها و یا پوستر هایی است که مراسمات سوگواری در ایام محرم و صفر را به اطلاع عموم مردم می رساند. این بنر ها علاوه بر تسلیت ایام شهادت، دارای جایگاه هایی برای آدرس و مکان مراسمات، ساعات برگزاری مراسم و همچنین نام مداح و سخنران را نیز در خود جای داده اند. هر فرد با دریافت و خرید این بنر ها می تواند به راحتی با استفاده از فتوشاپ مکان، زمان و نام مداح را تغییر داده و بنر را برای چاپ آماده سازد.

بنر پشت سن محرم لایه باز و با کیفیت

طرح بنر های پشت سن مداح برای ماه های محرم و صفر گزینه دیگر ایام عزاداری در محرم و صفر است. این بنر ها به صورت اختصاصی برای این ایام طراحی شده اند که دارای طرح هایی مناسبتی و متناسب با شهادت سالار شهیدان و یاران ایشان می باشد. چنین بنر هایی باید به صورت کاملا حرفه ای و با کیفیت طراحی شوند تا در هنگام چاپ در سایز های بزرگ دچار افت کیفیت نشوند.

نمایش دادن همه 19 نتیجه

    پشتیبانی تلگرام