کاور هایلایت اینستاگرام

کاور هایلایت اینستاگرام یکی دیگر از محصولات پرفروش سایت ایگوری گرافیک است که طرف‌داران بسیاری دارد.

ما تمامی کاور هایلایت های اینستاگرام را به صورت فایل با کیفیت برای شما ارسال خواهد شد.

چرا که تمام افراد یا بهتر است بگوییم اکثریت کاربران در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام فعالیت دارند و روزانه استوری‌هایی را با فالوورهای خود به اشتراک می‌گذارند.

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که در پیج اینستاگرامی خود بسیار فعال بوده و سعی می‌کنید استوری‌های مختلف را در پیج خود قرار دهید،

حتما کاور آماده هایلایت اینستاگرام به درد شما خواهد خورد.

هایلایت اینستاگرام چیست؟

همان‌طور که می‌دانید طبق قوانین موجود در اینستاگرام بعد از 24 ساعت استوری شما از بالای صفحه یا پیج پاک می‌شود ولی گاهی ممکن است که شما بخواهید استوری خود را برای مدت زمان بیشتر و یا حتی برای همیشه در پیج خود داشته باشید. برای این کار شما باید استوری خود را به صورت هایلایت در پروفایل اینستاگرام خود ذخیره کنید. بعد از آن هر کسی که پیج شما وارد می‌شود می‌تواند این هایلایت استوری‌های شما را مشاهده کند. پس استوری‌هایی که برای شما خیلی مهم است را می‌توانید به صورت هایلایت در پیج خود نگه دارید.

کاور هایلایت اینستاگرام چیست؟

کاور هایلایت استوری را صد در صد در بسیاری از پیج ها دیده اید. بعد از آنکه استوری‌های خود را به صورت هایلایت درآوردید حال می‌توانید از یک تصویر مناسب برای پروفایل استوری یا هایلایت خود استفاده کنید تا شکل زیباتری را به پیج خود بدهید. البته این موضوع کاملا سلیقه‌ای است و شما می‌توانید از هر تصویری برای هایلایت استوری پیج خود بهره‌مند شوید.

کاور هایلایت اماده استوری اینستاگرام

از آنجایی که میزان تقاضا برای استفاده از تصاویر آماده برای کاور پیج اینستاگرام زیاد است به همین خاطر تصاویری خاص و زیبایی با اندازه ای متناسب برای هایلایت استوری‌ها در نظر گرفته شده است. در واقع این طرح‌ها از قبل زده شده و به صورت آماده در اختیار کاربران قرار دارد. ایگوری گرافیک نیز به عنوان یک سایت فروش فایل های PSD و آماده مجموعه‌ای فایل های لایه باز و یا با فرمت PNG را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

نمایش 1–40 از 423 نتیجه

    پشتیبانی تلگرام