پوستر انتخابات

طرح بنر انتخاباتی 1400 پوستر انتخابات و نامزد و کاندیدای انتخاباتی مجلس و شورای شهر و روستا، ریاست جمهوری، مجلس خبرگان لایه باز برای چاپ  – پوستر تبلیغاتی لایه باز انتخابات با فرمت PSD

پوستر لایه باز و خام تبلیغات نامزدهای انتخاباتی

بنر و پوستر های طراحی شد یکی از بزار های مهم و بسیار با ارزش برای تبلغات کاندیدا می باشد. کاندیدای انتخاباتی برای آنکه افراد مختلف را در جریان بیوگرافی، سوابق، شغل و اهداف خود قرار دهند از پوستر های تبلیغاتی استفاده می کنند. بسیاری از بنر ها با نام و مشخصات نامزد انتخاباتی و همچنین با برنامه ها و شعارها در بین مردم و در سطح شهر ها نصب می شوند.

بنر های انتخاباتی در ایران معمولا برای انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخابات شوراها، انتخابات مجلس خبرگان و … استفاده می شوند.

ویژگی های موجود در بنر های لایه باز انتخابات

  • قابلیت سفارش سازی کامل پوستر ها
  • امکان ویرایش بر روی هر طرح و فایل گرافیکی
  • دسترسی ساده و دریافت آنی طرح انتخابی
  • دسترسی کامل به تمام قسمت های پوستر
  • امکان تغییر تصاویر و جایگزین تصاویر دیگر
  • امکان تغییر متون و تغییر فونت ها و سایز ها

خرید بنر خام و لایه باز انتخابات

انواع طرح ها برای بنر ها در نظر گرفته شده است و در سایت ایگوری گرافیک به صورت کاملا لایه باز قرار داده شده است. هر کاربر می تواند در صورت تمایل طرح مد نظر خود را خریداری کرده و بعد از تکمیل سفارش و مراحل خرید آن را به صورت آنی دانلود کند. بعد از دانلود بنر شما تنها باید آن را در فتوشاپ باز کنید. حال می توانید تغییرات لازم را بر روی بنر لایه باز انتخابات انجام دهید.

 

 

نمایش دادن همه 12 نتیجه

    پشتیبانی تلگرام