فست فود - ساندویچی

طرح تراکت لایه باز فست فود و ساندوبچی با فرمت پی اس دی (PSD) از طرح های آماده و باکیفیت در ایگوری گرافیک است که خیلی راحت میتوانید هر یک از طرح مد نظر خود را خریداری و در فتوشاپ باز کنید. تمام لایه ها در تراکت پیتزایی یا ساندویچی باز هستند و شما هر یک از آن را میتوانید تغییر داده و یا حذف کنید و حتی لایه جدیدی را ایجاد کنید.

طرح تراکت لایه باز برای فست فود، می‌تواند یکی از روش‌های موثر و حرفه ای در تبلیغات و جذب مشتریان بیشتر برای این نوع کسب و کارها باشد. چرا که این طرح ها با ویژگی های مخصوصی که دارند نظر مشتریان را به خود جلب کرده و آن را به سمت و سوی شما می کشاند.

در زیر، چند نکته مهم در طراحی تراکت لایه باز فست فود را بررسی خواهیم کرد:

  1.  رنگ‌های روشن و پر رونق، به عنوان رنگ‌های اصلی تراکت لایه باز، برای جلب توجه مشتریان بسیار مؤثر خواهد بود.
  2. استفاده از تصاویر با کیفیت بالا از غذاهای مختلف، می‌تواند علاوه بر جذب توجه مشتریان و همچنین افزایش نرخ فروش نیز کمک کند.
  3. قرار دادن اطلاعاتی مانند نام و آدرس فست فود، شماره تلفن و ساعت کاری در بخش‌های مختلف تراکت لایه باز، می‌تواند به مشتریان کمک کند تا به راحتی به فست فود شما دسترسی پیدا کنند.
  4. استفاده از قالب‌های طراحی متناسب با برند فست فود شما، به شما کمک می‌کند تا به یک طرح جذاب و مشتری پسند برسید.
  5. ارائه تخفیف‌های ویژه و پیشنهادهای منحصر به فرد برای مشتریانی که تراکت لایه باز شما را مشاهده می‌کنند، می‌تواند به تشویق آن‌ها به خرید بیشتر کمک کند.

تراکت لایه باز فست فود – پیتزایی و ساندویچی

با توجه به مهم بودن تراکت لایه باز در تبلیغات فست فود، بهتر است به یک طراح گرافیک ماهر و حرفه‌ای مراجعه کنید تا یک طرح جذاب و موثر برای شما طراحی کند. ولی نکته مهم این است که انتخاب و یافتن فرد طراح به زمان زیادی نیاز دارد و باید اطلاعات کافی از آن به دست آید از طرف دیگر هزینه طراحی نیز خیلی بیشتر خواهد بود. پس پیشنهاد می شود مانند خیلی از کسب و کارهای دیگر از طرح های لایه باز و آماده تراکت برای فست فود، پیتزایی یا ساندویچی خود استفاده کنید.

بعد از خرید تراکت فست فود هر یک از طرح ها را در همان لحظه به صورت آنی می توانید دانلود کنید. طرح خود را درون فتوشاپ باز کرده و ادیت کنید. خواهید دید کیفیت به حدی بالاست که شما بعد از افزودن متن تبلیغاتی خود و همچنین اطلاعات لازم در تراکت می توانید آن را برای چاپ نیز استفاده کنید.

 

نمایش 1–40 از 50 نتیجه

    پشتیبانی تلگرام