برنامه هفتگی

طرح آماده برنامه هفتگی و کلاسی مدرسه با کیفیت بالا و به صورت لایه باز و با فرمت PSD در فروشگاه اینترنتی و آنلاین ایگوری در طرح های مختلف در دسترس است.

طرح آماده برنامه کلاسی

برنامه کلاسی یا برنامه هفتگی برای فرزندانمان که به مدرسه می روند بسیار با اهمیت است و وجود آن برای آنها یک امر مهم تلقی می‌شود که صد در صد داشتن یک طرح زیبا و مناسب برای نوشتن برنامه کلاسی برای آنها بسیار خوشایند خواهد بود.

طرح های آماده و مناسب گروه سنی های خاص در سایت ایگوری قرار داده شده است که همگی کاملا آماده هستند و دارای کیفیت بالا می باشند. پسوند آنها پی اس دی بوده و در صورت‌ لزوم می‌توان برنامه کلاسی را با فتوشاپ باز کرد و بعد از وارد کردن برنامه هفتگی کوچولو خود آن را ذخیره و سپس چاپ کرد.البته شما می‌توانید طرح برنامه کلاسی لایه باز را به صورت مستقیم بعد از خرید چاپ کرده و برنامه کلاسی فرزند خود را با خودکار در آن وارد کنید.

برنامه کلاسی برای ابتدایی ها

از آنجایی که کوچولوهای ابتدایی یا دبستانی ذوق و شوق بیشتری دارند به همین خاطر اکثر طرح های برنامه کلاسی برای این عزیزان در نظر گرفته شده اند. تمام طرح ها کاملا بچه گانهو با رنگ آمیزی‌ ‌شاد و تصاویر کارتونی هستند که می‌توانند نظر کودکان را جلب کرده و آنها را برای درس خواندن تشویق کند.

عکس خام برای برنامه هفتگی

از آنجایی که برنامه هفتگی یا همان برنامه کلاسی های طراحی شده در ایگوری همگی به صورت قالب آماده و فارسی شده، هستند میتوانید آنها را به صورت عکس نیز بدون هیچ گونه تغییراتی در اختیار داشته باشید. عکس خام برنامه کلاسی بسیار با کیفیت هستند و میتوان آنها را در سایز های مختلف چاپ نمود. ولی در صورتی که مایل باشید فونت برنامه هفتگی را تغییر داده و یا نام خودتان را بر روی آن قرار دهید، کافی است فایل را در فتوشاپ باز کرده و تغییرات لازم را انجام دهید.

سوالات متداول در زمینه برنامه هفتگی لایه باز

ما در این بخش سعی میکنیم تا سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آید را پاسخ دهیم. در صورتی که سوالی داشتید میتوانید از بخش پشتیبان انلاین سایت سوال خود را مطرح کرده و پاسخ خود را بگیرید.

1- اگر برنامه هفتگی خریداری شده، خراب بود چه کنم؟

در صورتی که بعد از پرداخت و دانلود متوجه شدید که فایل خراب است، میتوانید از طریق تلگرام با بخش پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کرده و این مشکل را با آنها در میان بگذارید.

2- من به فتوشاپ دسترسی ندارم ولی فایل درون سایت ایگوری را پسندیده ام ؟ تنها عکس آن را برای چاپ میخواهم.

اگر شما از یک طرح در سایت ما خوشتان آمد و به فتوشاپ دسترسی نداشته اید و مایل بودید تا فایل را با پسوند png در اختیار داشته باشید، میتوانید مراحل خرید را انجام داده و سپس از بخش پشتیبانی تلگرام درخواست کنید تا فایل را به صورت PNG به شما تحویل دهند.

3- من فایل را خریداری کرده ام ولی نمیتوانم تغییرات را انجام دهم. آیا شما این کار را انجام میدهید؟ 

بله در صورتی که شما از ما بخواهید ما میتوانیم تغییرات خواسته شده را برای شما انجام داده و فایل را ارسال کنیم.

4- حجم فایل های برنامه کلاسی چه میزان است؟ آیا حجم زیادی میخواهند؟

خیر خوشبختانه فایل های لایه باز برنامه کلاسی کاملا بهینه هستند و بسیار سبک هستند.

 

نمایش 1–40 از 77 نتیجه

    پشتیبانی تلگرام