برنامه هفتگی

طرح آماده برنامه هفتگی و کلاسی مدرسه با کیفیت بالا و به صورت لایه باز و با فرمت PSD در فروشگاه اینترنتی و آنلاین ایگوری گرافیک در طرح های مختلف در دسترس است.

طرح برنامه کلاسی فانتزی

طرح برنامه کلاسی فانتزی یا برنامه هفتگی فانتزی یکی از مواردی است که افراد بسیاری به دنبال آن هستند. چرا که طرح های فانتزی طرفداران مخصوص به خود را دارند که میخواهند این طرح ها را در اختیار داشته باشند. طرح های فانتزی از جمله برنامه کلاسی فانتزی از رنگ و لعاب بیشتر و بهتری برخوردارند و سعی شده تمام سلایق را در خود جای دهند تا هر فرد با هر میل و نظری بتواند از این طرح استفاده کند.

برنامه کلاسی فانتزی که در ایگوری گرافیک ارائه می شود همگی دارای ویژگی های خاص است. هر برنامه هفتگی یا کلاسی که مخصوص دانش آموزان و مدارس است دارای کیفیت بالا برای چاپ می باشند. همچنین به راحتی می توان برنامه کلاسی را در فتوشاپ باز کرد و سپس لایه های موجود در آن را تغییر داد. بعد از خرید طرح برنامه کلاسی فانتزی و خام و لایه باز لیست برنامه هفتگی خود را در آن به راحتی وارد کنید و بعد آن را برای چاپ بفرستید.

طرح برنامه هفتگی یا برنامه کلاسی

برنامه کلاسی یا برنامه هفتگی برای فرزندانمان که به مدرسه می روند بسیار با اهمیت است و وجود آن برای آنها یک امر مهم تلقی می‌شود که صد در صد داشتن یک طرح زیبا و مناسب برای نوشتن برنامه کلاسی برای آنها بسیار خوشایند خواهد بود.

طرح های آماده و مناسب گروه سنی های خاص در سایت ایگوری گرافیک قرار داده شده است که همگی کاملا آماده هستند و دارای کیفیت بالا می باشند. پسوند آنها پی اس دی بوده و در صورت‌ لزوم می‌توان برنامه کلاسی را با فتوشاپ باز کرد و بعد از وارد کردن برنامه هفتگی کوچولو خود آن را ذخیره و سپس چاپ کرد.البته شما می‌توانید طرح برنامه کلاسی لایه باز را به صورت مستقیم بعد از خرید چاپ کرده و برنامه کلاسی فرزند خود را با خودکار در آن وارد کنید.

طرح برنامه هفتگی از اشکال هندسی، حیوانات و اشکال زیبای کودکانه و همچنین جدول هفتگی با ایام هفته و تعداد ساعات مورد نیاز برای مدرسه در نظر گرفته شده است. در واقع تمام این طرح ها امکانات و قابلیت های لازم برای یک طرح آماده برنامه کلاسی را دارا هستند و تنها شما باید آنها را در اختیار داشته و با توجه به ساعات مدرسه و زنگ های کلاسی ایام هفته را پر کنید.

برنامه کلاسی برای ابتدایی ها

از آنجایی که کوچولوهای ابتدایی یا دبستانی ذوق و شوق بیشتری دارند به همین خاطر اکثر طرح های برنامه کلاسی برای این عزیزان در نظر گرفته شده اند. تمام طرح ها کاملا بچه گانهو با رنگ آمیزی‌ ‌شاد و تصاویر کارتونی هستند که می‌توانند نظر کودکان را جلب کرده و آنها را برای درس خواندن تشویق کند.

برنامه هفتگی خام

از آنجایی که برنامه هفتگی خام یا همان برنامه کلاسی های طراحی شده در ایگوری گرافیک همگی به صورت قالب آماده و فارسی شده، هستند میتوانید آنها را به صورت عکس نیز بدون هیچ گونه تغییراتی در اختیار داشته باشید. عکس خام برنامه کلاسی بسیار با کیفیت هستند و میتوان آنها را در سایز های مختلف چاپ نمود. ولی در صورتی که مایل باشید فونت برنامه هفتگی را تغییر داده و یا نام خودتان را بر روی آن قرار دهید، کافی است فایل را در فتوشاپ باز کرده و تغییرات لازم را انجام دهید.

منظور از برنامه هفتگی خام این است که طرح مد نظر به صورت بدون متن و یا موارد اضافی طراحی شده است. یعنی شما بعد از در اختیار داشتن برنامه هفتگی خام می توانید متن مورد نظر خود را به راحتی در آن وارد کنید. بدون آنکه طرح شما دچار بهم ریختگی و یا خرابی شود.

سوالات متداول در زمینه برنامه هفتگی لایه باز

ما در این بخش سعی میکنیم تا سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آید را پاسخ دهیم. در صورتی که سوالی داشتید میتوانید از بخش پشتیبان انلاین سایت سوال خود را مطرح کرده و پاسخ خود را بگیرید.

1- اگر برنامه هفتگی خام خریداری شده، خراب بود چه کنم؟

در صورتی که بعد از پرداخت و دانلود متوجه شدید که فایل خراب است، میتوانید از طریق تلگرام با بخش پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کرده و این مشکل را با آنها در میان بگذارید.

2- من به فتوشاپ دسترسی ندارم ولی فایل درون سایت ایگوری گرافیک را پسندیده ام ؟ تنها عکس آن را برای چاپ میخواهم.

اگر شما از یک طرح در سایت ما خوشتان آمد و به فتوشاپ دسترسی نداشته اید و مایل بودید تا فایل را با پسوند png در اختیار داشته باشید، میتوانید مراحل خرید را انجام داده و سپس از بخش پشتیبانی تلگرام درخواست کنید تا فایل را به صورت PNG به شما تحویل دهند.

3- من فایل را خریداری کرده ام ولی نمیتوانم تغییرات را انجام دهم. آیا شما این کار را انجام میدهید؟ 

بله در صورتی که شما از ما بخواهید ما میتوانیم تغییرات خواسته شده را برای شما انجام داده و فایل را ارسال کنیم.

من یک برنامه هفتگی را انتخاب کرده ام، میتواند تغییرات دلخواه را از شما بخواهم؟

بله شما بعد از انتخاب طرح خود میتوانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید و درخواست خود را با پشتیبانی در میان بگذارید.

4- حجم فایل های برنامه کلاسی چه میزان است؟ آیا حجم زیادی میخواهند؟

خیر خوشبختانه فایل های لایه باز برنامه کلاسی کاملا بهینه هستند و بسیار سبک می باشند.

نمایش 1–40 از 180 نتیجه

    پشتیبانی تلگرام