آگهی ترحیم

آگهی فوت یا آگهی ترحیم خام و لایه باز

فایل ها و محصولاتی که در سایت یا فروشگاه اینترنتی ایگوری گرافیک مشاهده می کنید همگی فایل های لایه باز و خام هستند که کاربر می‌تواند هر یک را دست خوش تغییرات کند. آگهی فوت یا اعلامیه ختم نیز به صورت طرح های لایه باز و خام در نظر گرفته شده اند که شما بعد از خرید میتوانید آن را در نرم افزار فتوشاپ باز کرده و اطلاعات مربوطه خود را قرار دهید.

انواع اعلامیه فوت

همانطور که میدانید با توجه به فوت عزیز از دست رفته یک آگهی فوت در نظر گرفته می شود که حاکی از اطلاعات فردی نام و نام خانوادگی مرحوم یا مرحومه روز، ساعت و مکان مراسم است. به طور کلی آگهی های فوت به سه دسته تقسیم می‌شوند.

 1. آگهی فوت مادر یا مادربزرگ
 2. آگهی فوت پدر یا پدر بزرگ
 3. آگهی فوت فرزند یا جوان ناکام

هر یک از این اعلامیه های ختم طرح و متن های خاص خود را دارند که متناسب با آن است. البته تمام متن ها و طرح ها قابل تغییر و ویرایش هستند و این کار به سادگی انجام می‌شود.

آگهی فوت مادر لایه باز

طرح های آماده آگهی فوت مادر همگی در شان و منزلت مادر طراحی شده اند و کاملا لایه باز بوده و با پسوند پی اس دی ذخیره شده اند. بعد از باز کردن فایل تنها کافی است اسم مرحومه و اطلاعات خاکسپاری و مراسم را در آگهی قرار دهید.

آگهی فوت پدر با فرمت پی اس دی

طرح آماده و لایه باز اعلامیه پدر تماما با مضمون پدر پیاده سازی شده اند یعنی اشعار استفاده شده در طرح نیز کاملا متناسب با پدر از دست رفته است. البته در صورت تمایل می‌توان اشعار موجود در طرح را تغییر داد. اطلاعات مرحوم را در طرح مدنظر خود قرار دهید و آن را چاپ کنید.

ویژگی های اعلامیه فوت در ایگوری گرافیک

 1. تمام فایل ها لایه باز بوده و با فرمت PSD هستند و تنها می‌توان آنها را درون فتوشاپ باز کرد و تغییر داد.
 2. تمام طرح ها دارای رزولوشن 300بوده و با کیفیت بالایی طراحی شده اند به همین خاطر به راحتی می‌توان بعد از ویرایش آنها را چاپ کرد.
 3. شما بعد از خرید فایل را به صورت مستقیم دانلود کرد و یک فایل زیپ را در اختیار خواهید داشت بعد از باز کردن فایل زیپ میتوانید از فایل PSD درون آن استفاده کنید.
 4. شما خیلی راحت می توانید متن های استفاده شده در طرح هارا تغییر دهید و اطلاعات و متن های خاص خود را قرار دهید.
 5. در صورت نیاز امکان تغییر تصاویر و یا درج تصاویر در فایل ها وجود دارد.
 6. توجه داشته باشید متن های قرار داده شده در آگهی های ختم همگی جنبه ظاهری دارند و در واقع این آگهی ها خام هستند.
 7. در صورت مشکل می توانید از طریق تلگرام با بخش پشتیبانی سایت ایگوری گرافیک در ارتباط باشید.

نمایش 1–40 از 102 نتیجه

  پشتیبانی تلگرام