آگهی های ترحیم مادر یا بانوان

در این صفحه شما میتوانید فایل های لایه باز قابل ویرایش برای نرم افزار فتوشاپ با موضوع آگهی ترحیم بانوان و یا آگهی ترحیم مادر را دریافت کنید. 

آگهی های ترحیم مادر و بانوان

فایل لایه باز آگهی ترحیم مادر با فرمت PSD

همانطور که میدانید فرمت ذخیره تصاویر طراحی شده با نرم افزار فتوشاپ با فرمت PSD ذخیره می گردد و اگر بخواهیم مجددا آنها را ویرایش کنیم و یا برای مثال در همین فایل های لایه باز آگهی ترحیم مادر که نیاز است نام و اطلاعات موجود در اعلامیه را ویرایش و تغییر دهیم بنابر این نیاز به فایل لایه باز یا psd داریم که بتوان بدون صرف زمان زیاد و به راحتی اینکار را انجام داد. 

آگهی های ترحیم عموما ظاهر غم انگیزی به خاطر ماهیت کار و اعلان مربوطه دارند یعنی اینکه حتما باید با رنگ های اصلی سیاه و سفید رنگ آمیزی شوند تا با توجه به فرهنگ ما ایرانیان بتوان هر چه بهتر ابراز همدردی و تاسف نمود و بتوان این اعلان غم انگیز را هر چه بهتر منتقل کرد. 

در طراحی های اعلامیه های فوت مادر از المان های ایرانی استفاده می شود مانند طرح های اسلیمی و فونت های ایرانی رسمی و غیر رسمی که با فرهنگ و سلیقه مردم عزیز ایران همخوانی دارد. 

فایل های لایه بازی که در این صفحه مشاهده می کنید همگی قابلیت ویرایش را دارند و بلافاصله بعد از پرداخت میتوانید آنها را دانلود و استفاده کنید. تمامی فایل ها و المان هایی به کاربرده در طرح را میتوانید دانلود و استفاده کنید. 

قابل ویرایش

تمامی المان های استفاده شده در طرح های آگهی ترحیم مادرو بانوان به صورت psd تحویل شما میشود و میتوانید تک به تک اجزا را ویرایش کنید

قابلیت چاپ

فایل لایه باز آگهی های ترحیم با کیفیت بالا تحویل شما می شود و میتوانید به راحتی در هر ابعاد و اندازه ای آنها را چاپ کنید، بدون کوچکترین افت کیفیتی.

دانلود نامحدود

شما بعد از پرداخت هزینه فایل لایه باز آگهی ترحیم مادران برای همیشه میتوانید فایل مربوطه را دانلود کنید و هرگز لینک دانلود خصوصی شما منقضی نمیشود.

هدیه ویژه

با هر بار خرید از ایگوری مبلغی به عنوان هدیه در کیف پول شما بدون محدودیت زمانی برای خرید های بعدی واریز می شود که میتوانید استفاده کنید.

اشعار منتخب برای آگهی فوت مادر

پشتیبانی تلگرام