طرح جلد

طرح لایه باز جلد دفتر کلاسی یکی از طرح هایی است که به صورت آماده در سایت برای خرید و دانلود قرار داده شده است. این طرح بسیار زیبا و متناسب با دانش آموزان، معلمان و مدارس طراحی شده اند.

طرح لایه باز جلد دفتر با فرمت psd

دانش آموزان برای داشتن یک دفتر کلاسی و یا دفتر مشق و نقاشی گاهی میخواهند از یک طرح خاص استفاده کنند که زیباتر و متناسب با سلیقه آن ها باشد. طرح لایه باز جلد دفتر با فرمت پی اس دی psd یا همان فتوشاپ، از قبل به طور کامل طراحی شده اند. شما بعد از دانلود فایل می توانید نام و مدرسه و پایه و کلاس دانش آموز خود را روی آن نوشته و سپس آن را چاپ کنید.

دانلود جدیدترین طرح لایه باز جلد دفتر با فرمت psd و فتوشاپ |دانلود انواع طرح جلد دفتر مشق، دفتر مدرسه و جلد دفتر نقاشی، جلد دفتر کلاسی و کلاسور و جلد برای روی دفتر حضور و غیاب یا دفتر مدیریت امور کلاسی دانش آموزان.

طرح جلد دفتر حضور و غیاب دانش آموزان

دفاتر کلاسی که برای حضور و غیاب و یا امور مدیریتی و کنترلی دانش آموزان برای هر کلاس در نظر گرفته می شود، اصولا بسیار ساده هستند. ما در نظر گرفته ایم تا طرح هایی را آماده کنید و آنها را در اختیار تمام کاربران خود بخصوص معلمان و مدیران مدارس قرار دهیم. طرح لایه باز و خام برای روی جلد دفتر کلاسی یا طرح برای روی جلد دفتر حضور و غیاب دانش آموزان یکی از محصولاتی است که به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

طرح های کودکانه برای مدارس ابتدایی و دبستانها

تمام طرح های طراحی شده در ایگوری گرافیک و در قسمت طرح جلد به صورت لایه باز و آماده هستند که برای استفاده از آنها می توانید فایل را بعد از دانلود در نرم افزار فتوشاپ باز کرده و تغییرات مورد نیاز را بر روی آن انجام دهید. از طرف دیگر طرح جلد دفتر کلاسی بسیار با کیفیت و اصولا دارای سایزهای بالا هستند که می توانید در فتوشاپ سایز مد نظر خود را به آن بدهید.

 

نمایش 1–40 از 68 نتیجه

    پشتیبانی تلگرام